Akvarijní komplety pro začínající, ale i pokročilé akvaristy. Většina těchto akvarijních kompletů obsahuje základní výbavu pro snadný provoz akvária. Standartní výbavou je filtr, osvětlení, topítko. Může se však trochu lišit v závislosti na výborci. Akvarijní sety vybírejte pečlivě, zvažte jeho rozměry a umístění u Vás doma nebo v kanceláři. Pokud máte obavy a nevíte si s výběrem rady, klidně Nás kontaktujte na telefoním čísle +420 733 448 555. Jsme k dispozici celý den. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem. V nabídce máme akvarijní sety na skříňky (Akvárium, podložka, výbava akvarijního setu) nebo akvarijní komplety se skříňkou. Většina akvarijních setů pochází od renomovaných špiček v Evropě, konkrétně TETRA, EHEIM, JUWEL, AQUAEL.

Doprava akvarijních setů je možná u menších akvárií skrze přepravce Česká pošta a PPL. Akvária vždy posílamé zkontrolovaná: akvárium před odesláním otevřeme, zkontrolujeme, zdali není prasklé a poté ho přebalíme, abychom minimalizovali možnost poškození akvarijního setu či kompletu. Veškeré vnitřní vybavení je zabaleno proti poškození sebe sama i nádrže. Akvárium bude z vrchu opatřeno štítkem "zkontrolováno" a bude zabaleno v dostatečně prostorné krabici včetně ochrany hran, vystálo výplní a řádně zafixováno! Akvária zasíláme pouze jako křehká a řádně pojištěná na jejich plnou cenu.

Větší akvária je možné zaslat službou PPL na paletě. Cena na vyžádání. 

-16% Rychlé info
Akvárium set AQUAEL Leddy 80

Akvárium set AQUAEL Leddy 80

Není skladem
3 253 Kč 3 879 Kč
Kompletně vybavené akvárium s filtrem FAN mini 2, osvětlením LED 2 x 6W a 50W topítkem. Velikost: 75 x 35 x 40 cm, objem 105 l.