CO2 sety akvarijní

Všechny rostliny potřebují ke svému životu a růstu oxid uhličitý neboli CO2. Akvarijní rostliny zužitkují poue CO2 rozpuštěný ve vodě. V přírodě se CO2 uvolňuje do vody neustále, a to díky bakteriálním procesům províhajícím ve vrstvě kalů na dně, ale do akvárií potřebujeme CO2 dostat jinak a nejlepší způsob je dávkování z externího zdroje.

U nás najdete CO2 sety pro hnojení akvarijních rostlin, které jsou sestavené výhradně z kvalitních (značkových) komponentů. Vybírat můžete mezi CO2 sety, které fungují na kvasném principu a jsou vhodné spíše pro začátečníky a mezi "plnohodnotnými" CO2 sety, které používají k dávkování tlakové láhve. V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme. A při návštěvě naší prodejny vám CO2 sety také předvedeme.

Nenabízíme pouze kompletní CO2 sety, v naši nabídce najdete i jednotlivé komponenty jako reaktory, redukční ventily a další součásti pro sestrojení vlastního setu.

Žádná položka
Jak dodat CO2 do akvária

Jak vybrat CO2 do akvária

Moderní rostlinná akvaristika se neobejde bez CO2 přihnojování. Existuje několik způsobů, jak CO2 do akvária přidávat. V následujícím článku si popíšeme jednotlivé možnosti a ukážeme jejich výhody či nevýhody.

CO2 sety

Pamlsky pro psy

Ontario krmiva pro kočky