Josera jsou vysoce stravitelná, superprémiová krmiva pro psy vyrobena v Německu. Jsou vyrobena z vysoce kvalitních a přírodních ingrediencí. Pro jejich výrobu se nepoužívají geneticky upravené suroviny, pšenice, sója, umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Proto mají krmiva Josera vynikající poměr cena/výkon. 
Značka Josera má na českém trhu desetiletou tradici a za tuto dobu si našla spoustu spokojených zákazníků. Zařaďte se mezi ně i vy!

V nabídce máme také krmiva Josera pro kočky. A také prémová krmiva pro psy JosiDog, u kterých došlo ke změně názvů a velikosti balení. O tom se dozvíte více v článku Josera - změna názvů, který jsme pro vás na toto téma připravili.

 


Josera - změna názvů

Josera - změna názvů

V červenci 2018 proběhly změny v distribuci německých krmiv pro psy Josera. Tyto změny se týkají celé prémiové řady krmiv, které byly dodávané ve 20 kg pytlích. Např. velmi oblíbených druhů Josera Active nebo Josera Regular. Tato krmiva již nenajdete v kategorii Josera, ale nově jsme je zařadili do kategorie JosiDog, která zároveň odpovídá jejich novému názvu.

Často se setkáváme s dotazy zákazníků, kteří své oblíbené krmivo v naši nabídce nenašli a potřebují poradit. Abychom vám hledání či výběr usnadnili, uvádíme v tomto článku vše, čeho se změny týkají.


Krmiva pro psy základní rozdělení

Krmiva pro psy základní rozdělení

Mnoho chovatelů, ať již těch zkušených nebo těch, kteří si pořídili pejska nebo koočičku poprvé, stáli před rozhodnutím jakým způsobem krmit. V tomto článku si ukážeme jaké typy krmiv existují a popíšeme si jejich výhody a nevýhody.


Josera - změna obalů krmiv

Na přelomu srpna a září 2015 dochází u výrobce krmiv Josera k postupné změně obalů v superprémiové řadě těchto oblíbených krmiv pro psy. Josera superprémium bude nově rozdělena do čtyř řad a jednotlivé řady budou rozlišey barevně.