Reklamační řád slouží k řešení vztahů mezi prodávajícím, kterým je internetový obchod ZOO-HOBBY.cz a kupujícím, v případě, že se na zboží zakoupeném v tomto obchodě projeví vady. Společně s Obchodními podmínkami určuje podmínky prodeje a upřesňuje práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Postup reklamace

V případě, že pro zboží neexistuje autorizovaný servis nebo chcete reklamaci uplatnit přímo u nás, můžete tak učinit dvěma možnými způsoby:

  1. Reklamaci můžete osobně předat na naši prodejně viz kontakty.
  2. V případě, že se rozhodnete uplatnit reklamaci přepravní společností, zašlete zboží společně s kopii faktury a vyplněný reklamační protokol na adresu: ZH-SHOPS.cz, Opavská 467/49, 747 18, Píšť.

Zásilky doručované k reklamaci prostřednictvím dopravců doporučujeme odesílateli pojistit na plnou hodnotu zboží. V případě poškození v průběhu dopravy, neneseme za toto poškození odpovědnost.

Po doručení k nám bude do 3 dnů vystaveno potvrzení o přijetí reklamace a bude odesláno na email uvedený v reklamačním protokolu. Reklamace bude vyřešena v zákonné lhůtě do 30 dnů od doručení zboží.

Na dárky, které jsou poskytovány zdarma, nelze uplatňovat žádná práva spotřebitele. Takové zboží splňuje podmínky Darovací smlouvy a veškeré normy podle platné legislativy ČR.

Dokument ke stažení

Reklamační protokol  (pdf 166kb)

CO2 sety

Pamlsky pro psy

Ontario krmiva pro kočky