Zákazník má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Pro odstoupení od kupní smlouvy můžete využít vzorový formulář (soubor .pdf 282 kb), jenž tvoří přílohu obchodních podmínek.

Vrácené zboží musí být vráceno neopotřebované, nepoškozené, nejlépe v originálním obalu. Pokud originální obal produktu tvoří zároveň přepravní obal, musí být zásilka dále zabalena např. do strečové folie. Oblečky a pelíšky musí být vráceny s původní visačkou a bez chlupů.

Adresa pro zaslání odstoupení od smlouvy (dopisem)
: Písemné odstoupení od kupní smlouvy nám můžete zaslat na korespondenční adresu: ZOO-HOBBY.cz, Opavská 467/49, 747 18, Píšť nebo na naší e-mailovou adresu info@zoo-hobby.cz.

Adresa pro zaslání zboží: ZOO-HOBBY.cz, Opavská 467/49, 747 18, Píšť. Zásilky doručované prostřednictvím dopravců doporučujeme odesílateli pojistit na plnou hodnotu zboží. V případě poškození v průběhu dopravy, neneseme za toto poškození odpovědnost.

Požaduje-li zákazník vrácení platby za zboží bude zákazníkovi částka převedena na bankovní účet nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy.

Požaduje-li zákazník výměnu zboží za jiné, vytvoří novou objednávku přes eshop a do poznámky k objednávce připíše informaci o zboží (název a počet kusů), které vrací. K zásilce s vyměněným zbožím bude připočteno poštovné dle nové objednávky. V případě přeplatku za vrácené zboží bude zákazníkovi částka převedena na bankovní účet nejpozději do čtrnácti (14) dnů od odstoupení od smlouvy.

Telefonní číslo pro dotazy: +420 733 448 555 (po-pá 8-16 hod.).

Více infomací o vrácení zboží v zákonné lhůtě naletenete v našich obchodních podmínkách.Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy

odstoupeni.pdf (282 kb)

CO2 sety

Pamlsky pro psy

Ontario krmiva pro kočky