Na zoo-hobby.cz nabízíme zákaznkům následující možnosti úhrady nákupu:

Dobírka

Platbu hradí zákazník při dodání zboží dopravci. Zboží je odesláno bez zdržení, dle dodacích termínů. Minimální hodnota objednávky pro platbu dobírkou je 300 Kč bez dopravného.

Bankovní převod

Platbu hradí zákazník předem, na jeden z našich bankovních účtů vedených ve Fio bance. Zboží je odesláno dle dodacích termínů po připsání platby. Platebí údaje budou vygenerovány po vytvoření objednávky a budou odeslány na email zákazníka.

Platby kartou

Pro úhradu objednávky má plátce možnost využít platbu kartou online. Při první platbě se zobrazí standardní platební brána, kde plátce zadá údaje o platební kartě a údaje pro 3-D Secure ověření, čímž je zajištěna nejvyšší možná úroveň zabezpečení.

Karetní data budou uložena na straně banky. V případě další objednávky registrovaného plátce, po potvrzení objednávky, se zobrací pouze krátká notifikace „probíhá platba“, plátce již není směrován na platební bránu a následně e-shop zobrazí výsledek platby.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte při platbě kartou, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.